Biotyna na problem wypadających włosów!

Biotyna na problem wypadających włosów!

Redakcja

2016-09-30

brak komentarzy

Nadmierne wypadanie włosów to dobrze znany dylemat trapiący nasze głowy zwłaszcza w czasie jesieni i zimy. Niskie temperatury na dworze nieprzychylnie mają wpływ na ich budowę, co zdecydowanie odbija na aparycji każdego włosa, i psuje pracę cebulek. Co wykonać, gdy po kąpieli, czy ułożeniu fryzury, wyciągamy ze szczotki następne pukle włosów? Czas zachować spokój - z tym defektem poradzi sobie wewnętrzna terapia.

Jak pielęgnować włosy? Postaw na zabieg od wewnątrz!

Będzie wystarczające, że w Twojej kuracji pojawi się wit. H (czyli zwana biotyną), którą trzeba suplementować przez wplecenie jej do dziennego jadłospisu. Taki związek posiada siarkę i jest konieczny do właściwego działania organizmu. Jego deficyt sprawia kłopoty z apetytem, osłabia przemianę materii, pogarsza humor i powoduje uciążliwe modyfikacje na ciele, jak rumień, przesuszenie, łuszczenie się cery. 

Zobacz także: Dieta i pielęgnacja na wypadanie włosów!

Biotyna na włosy - jak ona wpływa?

Nie bez powodu biotyna zwana okazuje się witaminą piękności. To najskuteczniejszy lek, który wpłynie na wypadające włosy. Wit. H dobrze uaktywnia ich porost, dwukrotnie wzmacniając je od środka i z zewnątrz (ponieważ okazuje się odporna również na niskie i zbyt wysokie temperatury). Już po 30 dni zabiegu z jej udziałem żegnamy dylemat z przerzedzaniem się włosów - od obecnie zostaną silniejsze i gęstsze, zyskując czysty blask. Biotyna efektywnie poradzi sobie dodatkowo z łupieżem i defektem rozdwojonych końcówek. Okazuje się świetnym antidotum na siwiejące włosy (spowalnia taki efekt) i nadwyrężenia spowodowane rozjaśnianiem. Na jej suplementacji zyskuje choćby figura! Wit. ta ponieważ normuje ilość glukozy w krwioobiegu, działając profilaktycznie przeciwko zaleganiu się cukru w formie tłuszczu i dobrze ujędrnia skórę.

Zobacz także: Metody przeszczepów włosów

Wit. H - w czym się znajduje?

Dużo biotyny mają składniki zasobne w białko i zdrowe tłuszcze. Przynależą do nich drożdże piekarskie, mąka sojowa, włoskie orzechy i ziemnie, migdały, grzyby, ryż organiczny, sardynki, żółtka jajka jaja i podroby. Wit. H jest bardzo rekomendowana jako niezbędnik w menu ludzi na diecie wysokobiałkowej (z uwagi na występującą w białku awidynę, która uniemożliwia jej wchłanianie). Możesz ją zażywać więc w formie suplementów. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Vivese Senso Duo Oil w promocji:
Vivese Senso Duo Oil
310 zł 159 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 160 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

ZdrowieUroda