Wspólny trening. Dlaczego warto ćwiczyć z przyjacielem?

Wspólny trening. Dlaczego warto ćwiczyć z przyjacielem?

Redakcja

2016-09-16

brak komentarzy

Ćwiczenia mogą łatwo stać się nudnym, powtarzalnym oraz dla licznych ludzi zwyczajnie samotnym doświadczeniem. Niektórym ludziom podoba się odosobnienie w którym trenują, ale dla licznych próba spalenia kcal oraz zbudowania mięśni odpowiednio blokuje ich zapędy. Doskonały przepis na przełamanie nudy w czasie ćwiczenia to uwzględnienie elementu towarzyskiego w naszym zestawie treningów. Trenuj ze znajomym! 

Program w towarzystwie sprawia że nie pamiętasz o liczeniu.

Wszyscy zazwyczaj łapiemy się na tym, że w trakcie ćwiczeń absorbuje nas kalkulowanie. Liczymy najróżniejsze rzeczy, począwszy od ilości przebytych kilometrów, okresu przez jaki nasz tętno jest wyższe od postawionego poziomu, czy także ile kcal udało nam się zgubić. Kalkulowanie może stanowić skuteczne narzędzie do śledzenia zmian, ale nie w każdym przypadku jest najskuteczniejszym środkiem na motywowanie samego siebie.

Składnik konkurencji to świetny motywator

Trochę zdrowej konkurencji jest skuteczne dla wielu z nas; to zwłaszcza właściwe w kwestii pracowania nad kondycją fizyczną. Gdy biegasz sam, jest większe ryzyko że “opuścisz” taki nadprogramowy kilometr lub powiesz „można” gdy mógłbyś dać z siebie dużo więcej. Gdy trenujesz ze znajomym, ciężej Ci powinno być uprzednio się zerwać z treningu. 

Trening w towarzystwie

Ćwiczysz aby być w formie oraz cieszyć się wydolnością, ale czemu by tak nie zaspokoić dużo więcej waszych oczekiwań przy okazji treningów? Ludzie wymagają systematycznej publicznej interakcji. Ćwiczenia w towarzystwie wspomagają Ci nabrać sprawności fizycznej a także powodować że Twoje życie jest zdecydowanie bardziej imponujące. Trening ze znajomymi pozwoli Ci na podzielić czas spędzany na sali treningowej z upływem czasu przeznaczonym na udzielanie się towarzysko i wywoła że pobyt w klubie będzie zdecydowanie bardziej udany.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 148 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieZdrowie