Trener personalny ostatnią szansą na aktywność!

Trener personalny ostatnią szansą na aktywność!

Redakcja

2017-04-04

brak komentarzy

Cały świat szaleje na punkcie zgrabnej oraz wymodelowanej figury, co potwierdzają licznie otwierane kluby fitness. Mimo wszystko nie każdy jest w stanie sam zmotywować się do treningów oraz trwać w postanowieniu zmagania się o zjawiskowe ciało. To dokładnie dla takich ludzi stworzony jest trener personalny.

Kim jest trener personalny?

Trener personalny jest to osoba, która zajmuje się układaniem indywidualnego planu treningów i kontroluje jego wykonywanie. Mimo wszystko tak samo ważnym jego zadaniem jest motywacja klienta do treningów i skrupulatne monitorowanie jego rezultatów. Wszystko po to, by pomóc mu jak najprędzej osiągnąć postawiony cel. Pracując z instruktorem personalnym okres, jaki jest niezbędny do osiągnięcia doskonałej figury zostaje silnie skrócony, co oznacza, że ta postać ćwiczeń jest dość skuteczna. Teraz znana jest również forma e trenera personalnego. Jest to rozwiązanie dla jednostek zabieganych, które pragną trenować wówczas, gdy posiadają na to czas oraz chęci. Taki typ ćwiczeń polega na zdalnym kontakcie z instruktorem, który przekazuje wszelkie wymagane wiadomości oraz nadzoruje program. Klient zaś przekazuje trenerowi własne rezultaty między innymi pomiary ciała i wagę, wskutek czego trener jest na bieżąco. Ta postać jest mimo wszystko szczególnie wątpliwa, ponieważ relacja trener – trenujący zdecydowanie się zaciera.

Jak wybrać dobrego trenera?

Z pewnością wybrać dobrego trenera nie jest wcale łatwo, ponieważ zawód trenera nie jest uregulowany ustawowo wskutek czego każdy może nim zostać bez większego kłopotu. Należy zatem rzeczywiście uważać, by wybrać osobę odpowiedzialną oraz o kwalifikacjach nie do podważenia. Z pomocą w wyborze nadciąga serwis LepszyTrener.pl, na którym każdy może odnaleźć trenera dla siebie. Strona ta pomaga zapoznać się z kwalifikacjami osoby, która nas interesuje i z ocenami na jej temat. Zmniejsza to niebezpieczeństwo wyboru niewłaściwego trenera,a jednocześnie gwarantuje nam większe bezpieczeństwo.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 216 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie