Trener personalny - dlaczego warto go mieć?

Trener personalny - dlaczego warto go mieć?

Redakcja

2017-04-07

brak komentarzy

Cały kraina wariuje na punkcie smukłej i wyrzeźbionej sylwetki, co poświadczają często otwierane kluby sportowe. Mimo wszystko nie każdy może sam zmusić się do ćwiczeń i pozostać w postanowieniu zmagania się o piękne ciało. To dokładnie dla takich osób stworzony jest trener personalny.

Kto to taki trener personalny?

Trener personalny to osoba, która zajmuje się układaniem spersonalizowanego planu ćwiczeń oraz sprawdza jego wykonywanie. Mimo wszystko tak samo istotnym jego działaniem jest determinacja klienta do ćwiczeń oraz skrupulatne nadzorowanie jego efektów. Wszystko po to, by pomóc mu jak najprędzej uzyskać obrany cel. Pracując z trenerem personalnym czas, jaki jest konieczny do zdobycia idealnej sylwetki zostaje silnie skrócony, co oznacza, że ta postać treningów jest bardzo efektywna. Dziś znana jest także postać e trenera personalnego. To rozwiązanie dla osób zabieganych, które pragną ćwiczyć wtedy, gdy mają na to czas i chęci. Taki typ treningów polega na zdalnym kontakcie z trenerem, który przekazuje wszystkie konieczne wiadomości i nadzoruje program. Klient zaś przekazuje trenerowi swoje efekty m.in. pomiary ciała oraz masę, przez co trener jest na bieżąco. Ta postać jest mimo wszystko bardzo wątpliwa, gdyż relacja trener – trenujący na pewno się zaciera.

Jak wybrać dobrego trenera?

NA pewno wybrać dobrego trenera nie jest wcale prosto, gdyż zawód trenera nie jest uregulowany odgórnie przez co każdy może nim zostać bez większego trudu. Zaleca się więc naprawdę uważać, by wybrać osobę odpowiedzialną i o kwalifikacjach nie do podważenia. Z pomocą w selekcji nadciąga portal LepszyTrener.pl, na którym każdy może znaleźć trenera dla siebie. Strona ta pozwala poznać się z kwalifikacjami osoby, która nas interesuje oraz z ocenami na jej temat. Redukuje to zagrożenie wyboru nieprawidłowego trenera,a tym samym zapewnia nam wyższe bezpieczeństwo.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 240 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie