Tabletki – Odchudzanie dietą czy suplementami diety?

Tabletki – Odchudzanie dietą czy suplementami diety?

Redakcja

2016-07-28

1 komentarz

Proces odchudzania stanowi jeden z najczęstszych przedmiotów badania. Testowane są kolejne tabletki. Odchudzanie na bazie diety śródziemnomorskiej, kapuścianej czy owocowej obrazuje kolejne korzyści i zagrożenia wynikające z kuracji. Pomimo rozlicznych analiz, stale nie jesteśmy pewni jak zrzucić zbędne kilogramy, a jednak podejmujemy co najmniej 3 próby odchudzania rocznie. Dlatego dokładnie przyjrzymy się suplementom i ich faktycznemu wpływowi na dietę.

Suplementy – co to?

Kapsułki odchudzające to pakiet składników odżywczych, które uzupełniają niedobory codziennej diety. Nie są bezpośrednim reduktorem tkanki tłuszczowej, lecz skutecznie wspomagają dietę odchudzającą, a tym samym przyspieszają spalanie kalorii przy regularnych ćwiczeniach.

Tabletki – odchudzanie suplementami pod lupą

Wszystkie kapsułki o właściwościach odchudzających można podzielić na 4 kluczowe typy:

  • Środki hamujące apetyt – ich podstawą są składniki pęczniejące w żołądku, dzięki czemu wypełniają go i wywołują uczucie sytości na dłużej. Niestety preparaty hamujące apetyt mogą przyczynić się do wzdęć oraz biegunek.
  • Suplementy spalające tłuszcz – ich zadaniem jest spotęgowanie procesu termogenezy, czyli wykorzystania tkanki tłuszczowej do utrzymania stałej temperatury ciała oraz pokładów energii dla organizmu.
  • Preparaty oczyszczające – ich bazą są rośliny o działaniu moczopędnym. W konsekwencji redukują poziom wody w organizmie i w żaden sposób nie działają na tkankę tłuszczową. Początkowe spadki wagi są jedynie spadkami poziomu wody. Potem proces się zatrzymuje.
  • Suplementy na płaski brzuch – działają zwłaszcza na wzdęcia. Ich kluczowym składnikiem zazwyczaj jest błonnik, który wraz z substancjami organicznymi pozwala pozbyć się tego uczucia.

Suplementy odchudzające, niezależnie od rodzaju, działają najlepiej w połączeniu ze zbilansowaną dietą i ćwiczeniami, nie zaś jako pojedyncze wsparcie odchudzania. potenga skład. Najlepszy sposób na odchudzanie? Kombinacja sportu, diety i suplementów, która jest równoznaczna ze stałą zmianą nawyków żywieniowych. Okresowe ulepszenie jadłospisu i powrót do starych nawyków to ryzyko efektu jo-jo. A tego zdecydowanie nie chcemy!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 273 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

mbiniek

2016-10-17 21:34:39


wiadomo ze bez diety suplementy nie zadzialaja. tylko glupi by sie na to nabral.

Odchudzanie