Szybkie odchudzanie – co blokuje nasz organizm?

Szybkie odchudzanie – co blokuje nasz organizm?

Redakcja

2016-07-28

2 komentarze

Utrata wagi to wymagający proces, lecz wkładamy w niego potężne pokłady energii, które mogłyby spokojnie zasilić niejedną dzielnicę Warszawy. Co zrobić w sytuacji, gdy nasze chęci okazują się niewystarczające, a samo odchudzanie nie przynosi satysfakcjonujących efektów? Dlaczego wysilamy się, lecz skutków naszej pracy, jak nie było, tak nie ma do tej pory? Nie czas wpadać w panikę – zastanówmy się nad naszym organizmem!

Hormony

Brak równowagi hormonalnej to solidna przeszkoda w odchudzaniu, ale również w zdrowiu całego organizmu. Niekiedy może ona całkowicie utrudnić utratę wagi. Z tego powodu, jeżeli zaobserwowałaś, że zgubienie dodatkowych kilogramów to prawdziwe wyzwanie, warto skorzystać z pomocy endokrynologa. Specjalista zbada funkcjonowanie hormonu tarczycy, która ma silny wpływ na ilość tkanki tłuszczowej w naszym ciele. Nie bez znaczenia są również odpowiednio dobrane tabletki antykoncepcyjne, które mogą sprawić, że odchudzanie stanie się wręcz niemożliwe.

Sen

Brak snu silnie ingeruje w gospodarkę hormonalną i jej prawidłowe funkcjonowanie. Udowodniono naukowo realny wpływ nieodpowiedniej ilości snu nie tylko na sam proces odchudzania, ale również na poziom stresu. Dlatego staraj się wysypiać przynajmniej przez 7 godzin na dobę, zaś przed położeniem się do łóżka pamiętaj jedynie o lekkich i zdrowych przekąskach, przykładowo na bazie makreli, soczewicy bądź rzeżuchy.

Stres

Zakłócić równowagę hormonalną jest bardzo łatwo. Gdy jesteśmy przez dłuższy czas pod wpływem stresu, nasz organizm nie funkcjonuje dobrze. Owszem, nerwowe sytuacje zdarzają się często, zarówno w domu, jak i pracy, lecz warto wprowadzić własne metody walki ze stresem. Musimy pamiętać, by nie dopuścić do nadmiernego działania kortyzolu, który sprzyja magazynowaniu tkanki tłuszczowej, a przy tym utrudnia jej spalanie. Jednocześnie przedstawiony hormon stresu to również impuls do zwiększonego apetytu i ryzyka, że słodkim pokusom nie będziemy się w stanie oprzeć, a szybkie odchudzanie odejdzie w niepamięć.

Tabletki

Rynek suplementów diety stale rozszerza się o nowe propozycje. Staramy się je wprowadzić do swojej diety i po cichu liczymy, że okażą się one skuteczną bronią w walce z naszymi niedoskonałościami. Nie zawsze sytuacje przedstawiają się tak kolorowo. Dlatego zanim zdecydujemy się na suplementy, sprawdźmy ich skład. Szczególnie istotne jest, by tabletki opierały się w głównej mierze na naturalnych składnikach, pobudzających nasz organizm do intensywniejszej pracy. Tak działa Forskolin. Kapsułki bazują na naturalnym wyciągu z pokrzywy indyjskiej, której właściwości wykazano już setki lat temu. Obecnie roślina wraca do łask i znajduje swoich zwolenników w osobach zmagających się z dodatkowymi kilogramami. Szybkie odchudzanie jest możliwe!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 244 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

phillip

2016-10-25 11:23:04


mnie blokuje moja lodówka hehehe

piostepnik

2016-10-12 10:42:26


co blokuje? na ogół to brak ruchu!

Odchudzanie