Szybkie odchudzanie brzucha - czy to możliwe?

Szybkie odchudzanie brzucha - czy to możliwe?

Redakcja

2017-01-20

brak komentarzy

Każdy z nas znajdzie powód do narzekania na swoje ciało. Najczęściej narzekamy na wystający brzuch. Może okazuje się to po części powiązane z problemami zdrowotnymi, które zazwyczaj odbijają się na owej partii ciała. Wzdęcia, zgaga, cukrzyca, dolegliwości sercowe, udar, rak a także demencja - wszelkie te kłopoty mogą poskutkować zwiększeniem obwodu w pasie. Są jednak sposoby na szybkie odchudzanie brzucha!

Jedź zdecydowanie częściej, ale mniejsze dania

Jeśli jedzenie zaczynasz od porannego posiłku, a następnie w odstępie najmniej 3 godzin jesz kolejne, mniejsze dania, to pozwalasz ciału na błyskawiczne trawinie. Jedź 5-6 małych posiłków a także nie zapominaj o tym, by ostatni nie był spożywany bezpośrednio przed pójściem spać.

Śniadanie jak król

Po paru godzinach snu organizm przechodzi w tryb głodu. Jeśli nie zjesz porannego posiłku, zwolnisz jednocześnie przemianę materii, która będzie oszczędzała siłę a także spalała zdecydowanie mniej kcal. Wielu specjalistów ds. żywienia radzi, by poranny posiłek było dość obfite.

Jedz bardzo wolno

Musisz nabrać takiego nawyku. Bierz do ust na raz mniejsze kawałki a także przeżuwaj je dość długo. W ten sposób uchronisz się od przejadania się a także niemiłych wzdęć.

Aktywność kardio

Na termin treningów kardio używa się także nazwy „aeroby”. Wykonywanie treningów kardio przyspiesza pracę serca, polepsza krążenie a także redukcję tlenu wewnątrz organizmu, oraz pobudza masę mięśniową.

Nie zapominaj o wodzie

Właściwe dostarczanie wody ciała okazuje się konieczne do utraty tkanki tłuszczowej z talii. Jeśli jesteś odwodniona, wątroba będzie wolniej działać, a efekt redukcji tkanki tłuszczowej nie będzie taki efektywny. Pij sporo wody mineralnej – co najmniej 8 szklanek na dzień a także zieloną herbatkę, która efektywnie zadziała na zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Zredukuj alkohol

Wysokoprocentowe trunki niekorzystnie rzutują na wątrobę, spowalniając jej naturalny proces redukcji tkanki tłuszczowej. Jedynie lampka czerwonego, wytrawnego wina zalecana bywa raz na jakiś czas, ponieważ zwiększa ciśnie oraz przyspiesza mikrokrążenie krwi.

Ogranicz spożycie soli

Zbyt duże picie soli powoduje zatrzymanie wody wewnątrz organizmu. Sprawia to, że twój brzuch staje się wzdęty. Postaraj się jak najbardziej zminimalizować ilość soli w konsumowanych przez ciebie potrawach. Możesz zastąpić ją innymi przyprawami, które mają wpływ na usprawnienie zmiany metaboliczną, takimi jak majeranek, czy koperek.

Stosowanie się do wymienionych wyżej wskazówek sprawi, ze odchudzanie brzucha będzie szybkie i skuteczne. Nie chodzi bowiem jedynie o zrzucenie kilku kilogramów, ale usprawnienie pracy wątroby, unikanie wzdęć czy pozbycie się nadmiernej wody z organizmu, które to czynniki sprawiają, że nasz brzuch jest wystający.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 278 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie