Preparaty odchudzające – który wybrać?

Preparaty odchudzające – który wybrać?

Redakcja

2016-11-10

brak komentarzy

Aktualnie mamy na rynku bardzo wiele preparatów na odchudzanie, które w szybki sposób mogą nas przybliżyć do uzyskania świetnej sylwetki. Oczywiście bez odpowiedniej diety oraz regularnych ćwiczeń ich działanie nie będzie aż tak skuteczne, niemniej jednak z pewnością nam nie zaszkodzą - rzecz jasna chodzi tu o suplementy naturalne, w pełni bezpieczne, zawierające certyfikaty i odpowiednie atesty.

Absolutnie nie stosujcie tabletek pochodzących z niewiadomego źródła, gdyż nie wiadomo, co one tak naprawdę zawierają i jaki zapewnią nam efekt. Bardzo możliwe, że mogą nam jeszcze bardzo zaszkodzić. Czym się kierować przy ich wyborze? Wybierając dla siebie preparaty odchudzające najczęściej zwracamy uwagę na:

  • działanie
  • skład
  • efekty
  • cenę

Obecnie możemy wybrać takie suplementy, które oprócz działania odchudzającego, posiadają jeszcze inne, dodatkowe. Dobrze jest postawić na jego, tj. preparatu, kompleksowość i wybrać taki, który będzie miał bardziej rozłożone przeznaczenie. A więc nie tylko będzie spalał obecną tkankę tłuszczową, ale także:

  • zahamuje apetyt
  • usprawni funkcjonowanie metabolizmu
  • oczyści organizm z toksyn
  • poprawi jakość cery
  • doda energii i sił witalnych - etc.

Rodzaje preparatów Wśród najlepszych i najczęściej pojawiających się suplementów warto wymienić:

1. Tabletki zmniejszające apetyt – czyli te, które „oszukują” nasz organizm, gdyż wypełniają żołądek i pozwalają nam uwierzyć, że nie jesteśmy głodne. Tego typu preparaty zwiększają równocześnie poziom serotoniny i katecholaminy - substancji, które wpływają na nasz nastrój i apetyt.2. Tabletki blokujące wchłanianie ok. 30% tłuszczu zawartego w pożywieniu – są przeznaczone dla tych, którzy nie chcą przejść na restrykcyjną dietę, tylko w małych porcjach próbować wszystkich potraw.

3. Błonnik w kapsułkach – to suplement, który bardzo szybko wypełnia żołądek, przez co do mózgu zostaje wysłana informacja, że nie jesteśmy już głodne. Błonnik dba także o prawidłową perystaltykę jelit, co sprzyja utrzymaniu szczupłej sylwetki. Jest przy tym bardzo tani. Miesięczna kuracja kosztuje ok. 15-20 zł. Polecany jest zwłaszcza osobom, które nie tyle chcą schudnąć, co tez utrzymać swoją dotychczasową wagę.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 177 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie