Jak oczyścić ciało z toksyn ziołami?

Jak oczyścić ciało z toksyn ziołami?

Redakcja

2016-12-16

brak komentarzy

Zmniejszony metabolizm spowodowany niewłaściwie zrównoważoną dietą i spożycie składników wysoko przetworzonych przybliżają między innymi do zanieczyszczenia organizmu zarówno toksycznymi związkami, np. metalami ciężkimi, oraz substancjami powstałymi w trakcie fizjologicznych reakcji trawiennych. Ich nadmiar może okazać się powodem wielu schorzeń, w tym zmian trądzikowych bądź anemii. Medycyna ludowa od długiego czasu stosuje w detoksykacji organizmu składniki naturalne, do których należą zioła o działaniu diuretycznym, przeciwzapalnym i przeczyszczającym. A które konkretnie?

Skrzyp polny

Skrzyp polny okazuje się naturalnym bogactwem związków krzemu. Zbawiennie rzutuje na kondycję włosów, cery i paznokci. Krzem występujący w skrzypie wpływa na absorpcyjność innych makro- i mikroelementów. Wpływa także na odpowiednią elastyczność skóry i zapobiega łamaniu się paznokci.

Szałwia

Szałwia lekarska to roślina wywodząca się z rejonu Morza Śródziemnego. Klasyfikowana jest do jednych z najważniejszych roślin o właściwościach medycznych. Jej liście używane są jako środek o właściwościach przeciwzapalnych, antybakteryjnych. Napary z liści szałwii wpływają na mechanizmy trawienia, polepszają funkcje żołądka, jednocześnie przeciwdziałają utrzymywaniu się resztek pokarmów. Liście szałwii zawierają miedzy innymi garbniki, flawonoidy i olejki eteryczne.

Zielona herbata

Zielona herbata także przyspiesza efekt oczyszczania organizmu, okazuje się być bogactwem flawonoidów, które przejawiają cechy przeciwutleniające, niwelują wolne rodniki i polepszają metabolizm. Dodatkowo zapobiega zaleganiu się warstwy tłuszczu i przyspiesza proces zrzucania wagi.

Właściwości zdrowotne i detoksykacyjne ziół są obserwowane w trakcie ich systematycznego spożywania. Aby oczyścić swój organizm, zaleca się powyższe zioła pojedynczo lub jako miksturę pić każdego dnia przez 2-3 tygodnie.

cga800 prezzo

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 170 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie