Green Coffee – tabletki, które robią furorę

Green Coffee – tabletki, które robią furorę

Redakcja

2016-11-06

brak komentarzy

Green Coffee – tabletki, które robią furorę Ostatnio niebywałą popularnością u nas w Polsce, jak i w całej Europie cieszą się suplementy na odchudzanie zawierające ekstrakt z zielonej kawy. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem jej właściwości znane nam są już od bardzo dawna, wcześniej głównie doceniane ze względu na usprawniania całego organizmu (układu pokarmowego i krwionośnego), a obecnie także wspierającego właściwe odchudzanie. Na czym polega skuteczność zielonej kawy, w czym tkwi jej sekret – o tym w poniżej.

Działanie zielonej kawy

W ekstrakcie z zielonej kawy znajduje się kwas chlorogenowy – substancja, której zadaniem jest usprawnianie pracy wątroby i jelit. Ale to nie koniec dobroczynnych właściwości green coffee! Wyciąg z ziaren zielonej kawy zawiera bowiem również mnóstwo substancji, które oddziałują na nasz metabolizm. Dzięki zwiększeniu tempa zachodzenia procesów metabolicznych następuje upragniona redukcja wagi. Zielona kawa minimalizuje także wchłanianie cukrów. A to wszystko bez żadnej restrykcyjnej diety! Oczywiście dobrze dobrana dieta jak najbardziej przyspieszy proces odchudzania, ale dobrze dobrana, to taka, która jest odpowiednio zbilansowana, dostosowana do naszego wieku, płci, tempa, eliminująca z jadłospisu niepotrzebne kalorie, a nie taka, która zabrania nam spożywania praktycznie wszystkiego i która niekorzystnie oddziałuje na nasz organizm.

Dodatkowe korzyści z zażywania Green Coffee

Zielona kawa posiada także właściwości przeciwstarzeniowe oraz antycellulitowe. Duża zawartość polifenoli wspomaga oczyszczanie ciała z wolnych rodników, dzięki czemu na długo zachowamy piękny i młody wygląd, a do tego zdrowy. Warto też wspomnieć o właściwościach obniżających ciśnienie kwasu chlorogenowego. Zielona kawa doda nam ponadto sił i energii (tak potrzebnych zwłaszcza w okresie wiosennym!), w związku z czym odchudzanie nie będzie już katorgą, ale łatwym do przejścia procesem. Prowadzone badania kliniczne wykazały również, że zielona kawa skutecznie minimalizuje uczucie łaknienia – w związku z czym a jej systematyczne przyjmowanie ułatwia utrzymanie diety poprzez zredukowanie objętości posiłków.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 177 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie