Co pić, żeby schudnąć?

Co pić, żeby schudnąć?

Redakcja

2016-09-04

1 komentarz

Czy wiesz, że nie tylko odpowiednio jedzą, ale i właściwie pijąc, możesz tracić na wadze? Zobacz, co pić, żeby schudnąć?

Jogurt, kefir, maślanka

Porównano szybkość redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu u 2 grup badanych, które wykazywały zbliżony poziom aktywności. Grupa jedząca niskotłuszczowy nabiał prędzej traciła warstwę tłuszczową. Działanie takie przypisuje się białku i kwasom CLA, które między innymi obniżają ilość glukozy i oddziałują przeciwzapalnie.

Ocet z jabłek

Ocet jabłkowy odwadnia, dając złudne wrażenie odchudzania. Bezpieczna ilość octu to 2 niewielkiej łyżeczki na dobę, dużo więcej podrażnia śluzówkę organizmu oraz może wywoływać wrzody. Ocet dodawaj do sałatek, możesz także rozwodnić go w szklance wody mineralnej oraz wypić bezpośrednio przed jedzeniem.

Cynamon

Pomaga stabilizować ilość insuliny. Według skandynawskich eksperymentów już jedna łyżeczka cynamonu na dzień pomoże zminimalizować uczucie głodu na słodkości a także zlikwiduje ataki wilczego głodu. W związku z tym nie zapomnij posypać cynamonem owsianki lub kawy.

Zielona herbata

Katechiny z zielonej herbaty aktywizują redukcję tkanki tłuszczowej na brzuchu. Wiadomo zielona herbata musi znajdować się uwzględniona w twoim menu, analogicznie jak systematyczne ćwiczenia w kalendarzu. Tylko takie połączenie zwiększa zrzucanie nadwagi. Trzy filiżanki herbaty zapewnią 625 mg katechin, a więc tyle, ile radzą uczeni.

Napary ziołowe

Popijaj napary z mięty, szałwii, rumianku. Odpowiadają za diurezę, a więc usuwanie nagromadzonej wody wewnątrz organizmu, a również eliminują wzdęcia.

Teraz już wiesz, co warto pić, żeby schudnąć :)

Zobacz też, jak odróżnić zdrowy sok

velocemente-dimagrisci.it

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 330 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

caucor

2016-10-25 11:18:30


ocet??? bleeee

OdchudzanieZdrowie