Catch Me, Patch Me - apteka, czyli gdzie powinniśmy kupować suplementy?

Catch Me, Patch Me - apteka, czyli gdzie powinniśmy kupować suplementy?

Redakcja

2016-11-03

brak komentarzy

My, Polacy powszechnie się odchudzamy. Pragniemy czuć się lekko, wyglądać szczupło i zawsze młodo. To by było cudowne, prawda? Dlatego coraz częściej biegniemy do dietetyka po czarną listę zakazanych produktów bądź pytamy koleżanki z pracy, jaka jest teraz modna i skuteczna dieta odchudzająca. A prawda jest taka, że nie powinniśmy ulegać trendom oraz namowom znajomych z pracy, tylko dopasować swój jadłospis do siebie. To jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Stare nawyki odstaw w kąt

Przyzwyczajenie jest naszym największym wrogiem. Czasem trudno nam zmienić stare nawyki, dlatego to będzie pierwsze wyzwanie. Co możemy zrobić w aspekcie kulinarnym? Szczególnie polecamy:

    •    gotowanie i duszenie zamiast smażenia
    •    wybieranie świeżych produktów zamiast przetworzonych składników
    •    dodawanie aromatycznych ziół zamiast soli

Nie obiecujemy, że zawsze będzie łatwo, ale po kilku dniach stosowania różnica będzie zauważalna. Dodatkowo nie zapominajmy o niegazowanej wodzie mineralnej, którą warto pić przynajmniej w dwóch litrach dziennie.

Bądź jak Einstein w kuchni

Skuteczna dieta odchudzająca prawdopodobnie większości kojarzy się ze ścisłymi regułami i długą listą zakazów spożywczych, które powinniśmy przestrzegać, by osiągnąć wymarzony efekt. Tak czarny scenariusz może nas zdecydowanie zniechęcić, dlatego podejdźmy do nowego trybu żywienia jak do eksperymentu kulinarnego. Szukajmy nowych smaków i nowych produktów. Istotne jest by opracować własny model żywienia, dlatego obserwujmy nasz organizm i jego reakcje na konkretne składniki. Jeżeli zauważymy zaparcia lub wzdęcia po spożyciu danych produktów wykluczmy je z naszego jadłospisu.

Szukaj dodatkowego wsparcia

Jeżeli pragniesz osiągnąć wymarzoną figurę istotne jest nie tylko dokładne przemyślenie diety, ale również nadanie jej właściwego tempa. Pomogą w tym plastry Catch Me, Patch Me. Apteka nie zawsze jest bezpiecznym miejscem ich zakupu, więc jeżeli się zdecydujesz - zamów bezpośrednio na stronie producenta. Unikatowa formuła plastrów pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej w bezpieczny sposób. A to wszystko za sprawą wysoce skoncentrowanego ekstraktu ze skórki i miąższy garcynii kambodżańskiej, który jest prawdziwym dobrodziejstwem natury.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 187 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie